Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Man United – West Ham (Foto)

Formacionet zyrtare: Man United – West Ham (Foto) GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United e West Ham United.

Manchester United dhe West Ham United do të përballen në “old Trafford” nga ora 17:00, ndeshja e parë për dyja skuadrat këtë edicion në Premierligë, shkruan Gazeta Express.

Manchester United:

West Ham United:

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 16:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera