Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Man United – West Ham (Foto)

Formacionet zyrtare: Man United – West Ham (Foto) GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United e West Ham United.

Manchester United dhe West Ham United do të përballen në “old Trafford” nga ora 17:00, ndeshja e parë për dyja skuadrat këtë edicion në Premierligë, shkruan Gazeta Express.

Manchester United:

West Ham United:

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 16:00
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Messi, 6 gola larg rekordit historik

   Messi, 6 gola larg rekordit historik 0

  Të tjera

  • Pochettino, pasardhës i Zidanit

   Pochettino, pasardhës i Zidanit 0

  • Tottenham – Liverpool, formacionet

   Tottenham – Liverpool, formacionet 0