Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Juventus – Lazio

Formacionet zyrtare: Juventus – Lazio GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare për Superkupën e Italisë mes Juventusit dhe Lazios.

Finalja e Superkupës së Italisë mes Juventusit dhe Lazios do të zhvillohet në stadiumin “Olimpico” të Romës nga ora 20:45.

Portieri i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, është titullar, shkruan Gazeta Express.

Juventus: Buffon; Barzagli, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

Lazio: Strakosha; Wallace, de Vrij, Radu; Basta, Parolo, Leiva, Luis Alberto, Lulic; Milinkovic, Immobile.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 19:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera