Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Juventus – Lazio

Formacionet zyrtare: Juventus – Lazio GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare për Superkupën e Italisë mes Juventusit dhe Lazios.

Finalja e Superkupës së Italisë mes Juventusit dhe Lazios do të zhvillohet në stadiumin “Olimpico” të Romës nga ora 20:45.

Portieri i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha, është titullar, shkruan Gazeta Express.

Juventus: Buffon; Barzagli, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

Lazio: Strakosha; Wallace, de Vrij, Radu; Basta, Parolo, Leiva, Luis Alberto, Lulic; Milinkovic, Immobile.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 19:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  Të tjera

  • A e votoi Ronaldo Messin?

   A e votoi Ronaldo Messin? 0

  • FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë

   FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë 0