Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta

Formacionet zyrtare: Juventus – Atalanta GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Atalanta

Juventus dhe Atalanta kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A italiane.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:00. /Express/

Atalanta: Berisha; Mancini, Toloi, Palomino, Hateboer, De Roon, Haas, Gosens; Cristante; Ilicic, Gomez

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Mars 2018 17:03
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera