Kthehu lart

​Formacionet zyrtare: Irlandë – Danimarkë

​Formacionet zyrtare: Irlandë – Danimarkë GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Irlandë – Danimarkë

Irlanda dhe Danimarka kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në play-off, ku njëra prej tyre do të sigurojë kualifikimin në Kupën e Botës.

Ndeshja e parë kishte përfunduar baras 0:0 në Danimarkë.

Ndeshja e sontme zhvillohet nga ora 20:45 në Irlandë. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 19:33
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ter Stegen, shpëtimtari i Barcelonës

   Ter Stegen, shpëtimtari i Barcelonës 0

  Të tjera