Kthehu lart

​Formacionet zyrtare: Gjermani – Francë

​Formacionet zyrtare: Gjermani – Francë GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Gjermani – Francë

Gjermania dhe Franca kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet nga ora 20:45.

Gjermania

Franca:

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 19:47
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Liverpool kërkon yllin e PSG-së

   ​Liverpool kërkon yllin e PSG-së 0

  Të tjera