Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Besiktas – Bayern Munich

Formacionet zyrtare: Besiktas – Bayern Munich GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Besiktas – Bayern Munich

Besiktas dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:00. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Mars 2018 16:42
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera