Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Bayer Leverkusen – Bayern Munich

Formacionet zyrtare: Bayer Leverkusen – Bayern Munich GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Leverkusen e Bayern Munich.

Leverkusen dhe Bayern Munich do të përballen në “BayArena” nga ora 20:30, duke i dhënë fund pushimeve 1 mujore, shkruan Gazeta Express.

Bundesliga starton sezonin e mbetur më këtë super derbi, ndërsa të shtunën dhe të dielën do të zhvillohet sfidat tjera për xhiron e 18’të.

Munich gjendet në pozitën e parë (41), 11 pikë para Schalkes (30). /Gazeta Express/

Bayer Leverkusen:

Bayern Munich: 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2018 19:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera