Kthehu lart

​Formacionet zyrtare: Arsenal - BATE

​Formacionet zyrtare: Arsenal - BATE GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal - BATE

Arsenal dhe BATE kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Europa Leagues.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:05. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 07 Dhjetor 2017 19:52
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë

   De Bruyne shënon supergol nga gjuajtja e lirë 0

  Të tjera

  • Formacionet zyrtare: Swansea – City

   Formacionet zyrtare: Swansea – City 0

  • Bale shënon me prekjen e parë

   Bale shënon me prekjen e parë 0