Kthehu lart

​Formacionet zyrtare: Argjentinë – Nigeri

​Formacionet zyrtare: Argjentinë – Nigeri GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Argjentinë – Nigeri

Argjentina dhe Nigeria kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësore, që do të zhvillohet nga ora 17:30.

Argjentina:

Nigeria

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 17:00
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Haradinaj takon legjendën e basketbollit të Lituanisë

   Haradinaj takon legjendën e basketbollit të Lituanisë 0

  Të tjera