Kthehu lart

​Formacionet zyrtare: Angli – Brazil

​Formacionet zyrtare: Angli – Brazil GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Angli – Brazil

Anglia dhe Brazili kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre miqësor, që do të zhvillohet nga ora 21:00.

Angli:

 

Brazil: Alisson, Alves, Marquinhos, Miranda, Marcelo, Paulinho, Casemiro, Augusto, Coutinho, Gabriel Jesus, Neymar

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 20:12
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Haradinaj takon legjendën e basketbollit të Lituanisë

   Haradinaj takon legjendën e basketbollit të Lituanisë 0

  Të tjera