Kthehu lart

​Fjalët e para të Ronaldos pasi fitoi Topin e Artë

​Fjalët e para të Ronaldos pasi fitoi Topin e Artë GazetaExpress

Cristiano Ronaldo ka mposhtur Leo Messin dhe Neymarin në garë për Topin e Artë

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo për herë të pestë në karrierë ka fituar Topin e Artë, duke u barazuar kështu me Leo Messin. 

Portugezi pasi pranoi çmimin falënderoi të gjithë ata që e ndihmuan të arrijë një tjetër sukses.

“Jam shumë i lumtur. Isha golashënuesi më i mirë në Ligën e Kampionëve dhe titujt më ndihmuan. Dua t’i falënderojë të gjithë bashkëlojtarët në Real Madrid dhe Kombëtaren e Portugalisë, të cilët më mundësuan që të jem këtu”, tha Ronaldo. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2017 20:17
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera