Kthehu lart

FFK nderon Bunjakin, ish-trajneri i Kosovës mungon në ceremoni

FFK nderon Bunjakin, ish-trajneri i Kosovës mungon në ceremoni GazetaExpress

.

FFK ka nderuar Bunjakin për kontributin që ka dhënë sa ishte në krye të Kombëtares së Kosovës.

Federata e Futbollit e Kosovës (FFK) ka ndarë mirënjohje për ish trajnerit të Kosovës, Albert Bunjaki – në ceremoninë e shpalljes së laureatëve që po mbahet në këto momente, raporton Gazeta Express.

FFK-ja e ka vlerësuar kontributin e Bunjakit, me të cilin e ndërpreu kontratën para pak muajve.

Por, Bunjaki ka munguar në ceremoni dhe në vend të tij mirënjohjen e ka pranuar Bajram Shala. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Janar 2018 18:17
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera