Kthehu lart

​Festa e çmendur e futbollistëve të Suedisë, e prishin emisionin

​Festa e çmendur e futbollistëve të Suedisë, e prishin emisionin GazetaExpress

Suedia ka barazuar 0:0 me Italinë mbrëmë në San Siro për t’u kualifikuar në Kupën e Botës

Pas ndeshjes lojtarët e Suedisë kanë festuar si të çmendur, duke shkatërruar edhe studion e improvizuar të një televizioni suedez në fushë.

Ata shkuan dhe festuan pranë tyre, ku prishën gjithçka që kishin para. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Nentor 2017 20:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera