Kthehu lart

​Festa e çmendur e futbollistëve të Suedisë, e prishin emisionin

​Festa e çmendur e futbollistëve të Suedisë, e prishin emisionin GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 20:45

Suedia ka barazuar 0:0 me Italinë mbrëmë në San Siro për t’u kualifikuar në Kupën e Botës

Pas ndeshjes lojtarët e Suedisë kanë festuar si të çmendur, duke shkatërruar edhe studion e improvizuar të një televizioni suedez në fushë.

Ata shkuan dhe festuan pranë tyre, ku prishën gjithçka që kishin para. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 20:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera