Kthehu lart

​Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve

​Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve GazetaExpress

Është publikuar formacioni më i mirë i javës së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës, ku Liverpool ka më së shumti lojtarë, Sadio Mane, Philippe Coutinho dhe Milner.

Në këtë formacion është edhe Aubameyang që shënoi dy gola ndaj Realit, por lojtarë në këtë formacion nuk kanë Barcelona, PSG dhe City. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 07 Dhjetor 2017 18:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera