Kthehu lart

Danimarka po e turpëron Irlandën. Eriksen het trik

Danimarka po e turpëron Irlandën. Eriksen het trik GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 22:14

Danimarka është duke e deklasuar skuadrën e Irlandën në play-off të Kupës së Botës, pasi është duke e mposhtur 1:4. Golin e katërt e shënoi Christian Eriksen, i treti në këtë takim

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 22:14
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Panucci flet për tre kosovarët e grumbulluar me kombëtaren shqiptare 0

  Të tjera