Kthehu lart

Danimarka përmbys Irlandën

Danimarka përmbys Irlandën GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 21:18

Danimarka ka shënuar edhe golin e dytë për tre minuta ndaj Irlandës për 1:2, me anë të lojtarit të saj ma të mirë, Christian Eriksen

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 21:18
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera