Kthehu lart

Costas i bie vlera, nuk mund ta besoni arsyen (Foto)

Costas i bie vlera, nuk mund ta besoni arsyen (Foto) GazetaExpress

Chelsea po frikësohet se vlera e Diego Costas ka rënë, pasi spanjolli ka shtuar peshë

Largimi i Diego Costas nga Chelsea është çështje kohet. Sulmuesi spanjoll pritet të gjej një skuadër të re pasi nuk bën pjesë në planet e trajnerit italian, Antonio Conte.

Por, sipas tabloidit britanik, The Times, Chelsea po frikësohet se vlera e Diego Costas ka rënë, pasi spanjolli ka shtuar shumë peshë në kohën e fundit.

Costa ka qenë pasi kohëve të fundit pasi i është dhënë leje që mos të stërvitet me Chlsean, përcjell Express.

 Reprezentuesi i Spanjës është në mes transferimit te Atletico Madrid dhe Milanit. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 09:15
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera