Kthehu lart

City po e shkatërron Feyenoordin (Video)

GazetaExpress

.

City po fiton 4:0 ndaj Feyenoordit.

Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Feyenoordit. Për 4:0 shënoi mbrojtësi, Jon Stones, që ishte goli i dytë personal në këtë ndeshje. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 22:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera