Kthehu lart

City po e shkatërron Feyenoordin (Video)

City po e shkatërron Feyenoordin (Video) GazetaExpress

.

City po fiton 4:0 ndaj Feyenoordit.

Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Feyenoordit. Për 4:0 shënoi mbrojtësi, Jon Stones, që ishte goli i dytë personal në këtë ndeshje. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 22:10
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Largohet nga Unitedi, transferohet në Tottenham

   Largohet nga Unitedi, transferohet në Tottenham 0

  Të tjera

  • Cavani: Nuk e kam shok Neymarin

   Cavani: Nuk e kam shok Neymarin 0

  • ​Formacionet zyrtare: Inter – Atalanta

   ​Formacionet zyrtare: Inter – Atalanta 0