Kthehu lart

Chelsea do ta shesë Willianin për ta blerë yllin e PSG-së

Chelsea do ta shesë Willianin për ta blerë yllin e PSG-së GazetaExpress

Chelsea do të kërkojë ta shesë Willianin gjatë afatit kalimtar të janar, në mënyrë që ta sjellë në “Stamford Bridge” një tjetër sulmues anësor.

Le10sport raporton se Willianit do t’i pëlqente ideja të kalonte në ligën e Kinës, duke e hapur kështu mundësinë për transferimin e Lucas Moura tek te “Kaltrit”.

Moura, sipas këtij mediumi, do t’i kushtonte më pak Chelseat sa i përket pagës. /Express/    

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 15 Nentor 2017 08:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera