Kthehu lart

Çfarë goli ka shënuar Pogba (Video)

Çfarë goli ka shënuar Pogba (Video) GazetaExpress

Manchester Unitedi është duke fituar 4:0 ndaj West Ham. Martial dhe Pogba shënuan dy gola të shpejtë pas minutës së 80’të.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 18:47
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Zidane befason me deklaratën për Benzeman

   Zidane befason me deklaratën për Benzeman 0

  Të tjera