Kthehu lart

Celta Vigo po e shkatërron Romën (Video)

Celta Vigo po e shkatërron Romën (Video) GazetaExpress

Celta Vigo është duke fituar 3:0 miqësoren ndaj Romës.

Celta Vigo ka shënuar tre gola të shpejtë dhe po fiton 3:0 në miqësore ndaj Romës.

Iago Aspas (17’) dhe Pione Sisto (23’ e 27’), shënuan për rezultatin momental 3:0. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 20:11
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera