Kthehu lart

Caktohet orari i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve

Caktohet orari i gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve GazetaExpress E premte, 21 Prill 2017 12:27

Shorti i tërhequr në Nyon ka përcaktuar çiftet për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve: Real Madrid - Atletico dhe Monaco -Juventus

Kurse, UEFA ka njoftuar se ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 2 dhe 3 maj, përcjell Express. Ndeshjet e kthimit një javë më vonë.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 12:27
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ronaldo në krah me Georginan, nuk po mendon shumë për akuzat (Foto) 0

  Të tjera