Kthehu lart

Caktohen çiftet e gjysmëfinales së Europa League, ja me kë takohet Manchester United

Caktohen çiftet e gjysmëfinales së Europa League, ja me kë takohet Manchester United GazetaExpress

Janë caktuar çiftet e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve.

Ajax do të takohet me Lyonin, kurse Manchester United me Celta Vigon.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 21 Prill 2017 13:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Paulinho shënon sërish për Barcelonën

   Paulinho shënon sërish për Barcelonën 0

  Të tjera

  • Penallti për Bayernin

   Penallti për Bayernin 0

  • “Hysaj në Juventus, Real ose PSG”

   “Hysaj në Juventus, Real ose PSG” 0