Kthehu lart

Bastoret tallen me Real Madridin (Foto)

Bastoret tallen me Real Madridin (Foto) GazetaExpress

Barcelona është favorite ndaj Real Madridi në Superkupën e Spanjës

Barcelona dhe Real Madridi, sonte do të përballen në “Camp Nou”, në kuadër të Superkupës së Spanjës.

Për bastoren sportive, “Bwin”, Barcelona është dukshëm favorite dhe fitorja e katalunasve ka koeficient  2 euro.

Kurse, fitorja eventuale e Los Blancos ka kuotën 3.40 euro. Që kjo ndeshje të ndahet baras, ka kuotën 3.90 euro.

Kjo ndeshje luhet në ora 22:00, derisa ndeshje e kthimit luhet të mërkurën në ‘Santiago Bernabeu’ nga ora 23:00. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 14:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  Të tjera

  • A e votoi Ronaldo Messin?

   A e votoi Ronaldo Messin? 0

  • FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë

   FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë 0