Kthehu lart

Bashkimi deklason Prishtinën

Bashkimi deklason Prishtinën GazetaExpress

Bashkimi ka arritur fitore të madhe në Prizren ndaj Sigal Prishtinës me rezultat 96-80.

Prishtinasit kanë krijuar epërsi prej 2-0 në serinë finale të playoffit.

Prizrenasit kështu janë vetëm një fitore larg titullit të parë të kampionit në basketboll.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 16 Maj 2018 23:10
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera