Kthehu lart

Barcelona – Real Madrid, formacionet (Foto)

Barcelona – Real Madrid, formacionet (Foto) GazetaExpress

Barcelona dhe Real Madridi, sonte nga ora 22:00, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, në kuadër të Superkupës së Spanjës.

E përditshmja sportive madrilene, AS, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Zinezine Zidane, trajneri i Los Blancos, ende nuk është i vendosur se cili lojtar të luajë nga minuta e parë: Cristiano Ronaldo apo Gareth Bale.

Kurse, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, në vend të Neymarit, i cili u transferua në PSG, do ta inkuadroj Gerard Deulofeu. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 07:33
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera