Kthehu lart

Barcelona – Real Madrid, formacionet (Foto)

Barcelona – Real Madrid, formacionet (Foto) GazetaExpress

Barcelona dhe Real Madridi, sonte nga ora 22:00, do të përballen në “Camp Nou” për “El Clasicon” e parë të këtij sezoni, në kuadër të Superkupës së Spanjës.

E përditshmja sportive madrilene, AS, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Zinezine Zidane, trajneri i Los Blancos, ende nuk është i vendosur se cili lojtar të luajë nga minuta e parë: Cristiano Ronaldo apo Gareth Bale.

Kurse, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, në vend të Neymarit, i cili u transferua në PSG, do ta inkuadroj Gerard Deulofeu. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 07:33
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Prishtina shkatërroi Besën, ndajnë pikët Vllaznia e Gjilani

   Prishtina shkatërroi Besën, ndajnë pikët Vllaznia e Gjilani 0

  Të tjera

  • Barcelona blen një mbrojtës

   Barcelona blen një mbrojtës 0

  • Formacionet zyrtare: Chelsea - Watford

   Formacionet zyrtare: Chelsea - Watford 0