Kthehu lart

Barcelona në Premierligë, çfarë thonë tifozët?

Barcelona në Premierligë, çfarë thonë tifozët? GazetaExpress

Tifozët e kanë mirëpritur idenë që Barcelona të luajë në Premierligë.

Premierliga, Ligue 1 dhe La Liga – janë tri opsionet e Barcelonës pasi Katalunia të fitojë Pavarësinë.

“El Chiringuito TV‏” ka bërë një anketë me tifozët anglezë nëse do të ishte pozitive që Barcelona të luajë në Premierligë.

Shumica prej tyre e mirëpresin këtë ide, ndërsa kishte edhe nga ata që kundërshtonin diçka të tillë.

Ndërsa i pyetur për këtë ditë më parë numri një i klubit, Josep Bartomeu, nuk e mohoj se Barça mund të luajë në Premierligë, ndërsa tha se është çështje e rëndësishme që duhet të diskutohet me qetësi. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Tetor 2017 21:45
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera