Kthehu lart

Barcelona heq dorë nga Dybala (Foto)

Barcelona heq dorë nga Dybala (Foto) GazetaExpress

Barcelona ka hequr dorë nga transferimi i Paulo Dybalas

Paulo Dybala, ylli i Juventusit, ka qenë objektiv i Barcelonës tash e një kohë të gjatë. Por, ekipit katalunas ka befasuar me vendimin e fundit.

Klubi nga Camp Nou kanë hequr dorë nga transferimi i argjentinasit me arsyetimin se nuk i përshtatet Lionel Messit në lojë, përcjell Express.

Barcelona është në kërkim të zëvendësuesit të Neymarit, i cili i transferua në Paris për 222 milionë euro.

Tani, objektiva të vetme të Barcelonës janë: Philippe Coutinho  (Liverpool) dhe Ousmane Dembele (Dortmund). /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 10:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Dortmund shënon fitoren e parë pas tetë ndeshjeve në Bundesligë

   ​Dortmund shënon fitoren e parë pas tetë ndeshjeve në Bundesligë 0

  Të tjera