Kthehu lart

Anglia ndali edhe Brazilin

Anglia ndali edhe Brazilin GazetaExpress

Anglia dhe Brazili kanë barazuar 0:0 në miqësoren e zhvilluar në Wembley

Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Brazilit kanë barazuar pa gola 0:0, në miqësoren e cila u zhvillua në Wembley të Londrës.

Ndeshjen gjatë tërë kohës e ka dominuar Brazili, por vendësit ishin shumë mirë të organizuar në mbrojtje.

Ditë më parë Anglia një barazim pa gola e mori edhe ndaj Gjermanisë. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Nentor 2017 22:53
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera