Kthehu lart

Anglia ndali edhe Brazilin

Anglia ndali edhe Brazilin GazetaExpress E martë, 14 Nentor 2017 22:53

Anglia dhe Brazili kanë barazuar 0:0 në miqësoren e zhvilluar në Wembley

Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Brazilit kanë barazuar pa gola 0:0, në miqësoren e cila u zhvillua në Wembley të Londrës.

Ndeshjen gjatë tërë kohës e ka dominuar Brazili, por vendësit ishin shumë mirë të organizuar në mbrojtje.

Ditë më parë Anglia një barazim pa gola e mori edhe ndaj Gjermanisë. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 22:53
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Hazard: Salah është top lojtar, në Chelsea s’iu dhanë mundësitë që i meritoi 0

  Të tjera