Kthehu lart

Baraz në miqësoren e luksit ndërmjet Gjermanisë dhe Francës

Baraz në miqësoren e luksit ndërmjet Gjermanisë dhe Francës GazetaExpress

Gjermania dhe Franca kanë barazuar 2:2 në miqësoren e zhvilluar në Koln

Kombëtarja e Gjermanisë dhe ajo e Francës kanë barazuar 2:2 në miqësoren e luksit të zhvilluar në Rhein Energie Stadion.

Golat për Gjermaninë i shënuan Timo Werner dhe Stindl, ndërsa të dy golat për Francën i shënoi sulmuesi i Arsenalit, Alexandre Lacazette.

Të dy trajnerët në këtë ndeshje nuk luajtën me formacionet më të mira, pasi dëshironin t’i provonin disa lojtarë të rinj. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Nentor 2017 22:42
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera