Kthehu lart

Banega shënon supergol për Argjentinën

Banega shënon supergol për Argjentinën GazetaExpress

Argjentina ka kaluar në epërsi në miqësoren ndaj Nigeris, me golin e Ever Banegas nga gjuajtja e lirë

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Nentor 2017 18:00
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Ter Stegen, shpëtimtari i Barcelonës

   Ter Stegen, shpëtimtari i Barcelonës 0

  Të tjera