Kthehu lart

Aubameyang thyen heshtjen: Dua të transferohem te kjo skuadër (Foto)

Aubameyang thyen heshtjen: Dua të transferohem te kjo skuadër (Foto) GazetaExpress

Pierre-Emerick Aubameyang nuk e ka fshehur dëshirën që të transferohet te Milani

Sulmuesi nga Gaboni, Pierre-Emerick Aubameyang e ka dridhur Borussia Dortmundit. Ai nuk e ka fshehur dëshirën që të rikthehet te Milan.

I pyetur nëse dëshironte të transferohet në Milan, derisa fliste drejtpërdrejt në Instagram, Aubameyang tha: "Do të doja, por ata nuk po bëjnë asgjë për ta bërë këtë realitet. Çfarë mund të bëj?"

Kjo deklaratë e Aubameyang mund të shtyj drejtuesit e Rossonerëve që të nisin negociatat me Dortmundin. Por, klubi gjerman më herët ka deklaruar se klubet e interesuar që ta transferojnë Aubameyangn kanë pasur kohë deri në fund të korrikut. /Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 11:30
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera