Kthehu lart

Arsenali heq dorë nga ylli i Monacos (Foto)

Arsenali heq dorë nga ylli i Monacos (Foto) GazetaExpress

Arsenali ka hequr dorë nga transferimi i mesfushorit të Monacos, Thomas Lemarit.

Sipas tabloidit britanik, Daily Mail, Arsenali i ka hequr dorë nga transferimi i yllit të Monacos, Thomas Lemar.

Arsen Wenger nuk dëshiron që ta transferoj Lemarin, pasi është i bindur se do të mbajë në skuadër Mesut Ozilin dhe Alexis Sanchezin, përcjell Express.

Ozil do të mbetet në Emirates, derisa Sanchez ende është në dyshim, pasi po kërkohet nga Paris Saint-Germain dhe Manchester City. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 15:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best”

   Shkëlqimi i Messit në ceremoninë “The Best” 0

  Të tjera

  • A e votoi Ronaldo Messin?

   A e votoi Ronaldo Messin? 0

  • FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë

   FIFA zbulon votat e kapitenit të Shqipërisë 0