Kthehu lart

Arsenali e do mesfushorin e Manchester United

Arsenali e do mesfushorin e Manchester United GazetaExpress

Klubi londinez Arsenal është në kërkim të njërit prej mesfushorëve të rivalit të saj Manchester United.

Calciomercato raporton se Arsene Wenger e dëshiron Marouane Fellainin në “Emirates”, transmeton Express.

Belgu, i cili është futur në vitin e fundit të kontratës në “Old Trafford”, kërkohet edhe nga skuadra turke Besiktas. /Express/  

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 15 Nentor 2017 08:15
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • ​Nuhiu shënon në barazimin kundër Celinës

   ​Nuhiu shënon në barazimin kundër Celinës 0

  Të tjera