Kthehu lart

Aksion i bukur i Man United, debuton me gol Lukaku (Video)

Aksion i bukur i Man United, debuton me gol Lukaku (Video) GazetaExpress

Lukaku ka debutuar me gol për Manchester Unitedin në Premierligë.

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj West Ham United. Për 1:0 shënoi sulmuesi, Romelu Lukaku në minutën e 33’të, duke debutuar kështu me gol në Premierligë me fanellën e “Djajve të Kuq”. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Gusht 2017 17:38
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera