Kthehu lart

Aksion i bukur i Man United, debuton me gol Lukaku (Video)

Aksion i bukur i Man United, debuton me gol Lukaku (Video) GazetaExpress

Lukaku ka debutuar me gol për Manchester Unitedin në Premierligë.

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj West Ham United. Për 1:0 shënoi sulmuesi, Romelu Lukaku në minutën e 33’të, duke debutuar kështu me gol në Premierligë me fanellën e “Djajve të Kuq”. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Gusht 2017 17:38
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Zidane befason me deklaratën për Benzeman

   Zidane befason me deklaratën për Benzeman 0

  Të tjera