Kthehu lart

A do të bëhej Zidane trajner i Barcelonës? Përgjigjet francezi

A do të bëhej Zidane trajner i Barcelonës? Përgjigjet francezi GazetaExpress

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, ka pranuar një pyetje të pazakontë gjatë konferencës për media

Trajneri francez, Zinedine Zidane ka mbajtur konferencën për media para ndeshjes me Getafen, e cila luhet të shtunën nga ora 16:15.

Gjatë konferencës për media, Zidane është pyetur nga gazetarët nëse do të bëhej trajner i Barcelonës, shkruan Express.

Kurse, përgjigjja e francezit ka qenë e shkurtë dhe shumë e qartë: ‘Jo, kam një zemër të bardh”.

Ish ylli i Francës me Real Madridin, gjatë dy sezoneve, ka arritur të fitoj tre trofe shumë të rëndësishëm: një La Ligë dhe dy Liga të Kampionëve. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Tetor 2017 14:03
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera