Kthehu lart

Mënyrë natyrale për të shpëtuar nga puçrrat

Mënyrë natyrale për të shpëtuar nga puçrrat GazetaExpress

Nëse keni një problem me puçrrat në fytyrë, është një mënyrë natyrale për të shpëtuar prej tyre.

Merrni një copëz hudhre, e prisni imët dhe vendoseni drejtpërdrejtë në shpërthimin e puçrrave. 

Lejoni të qëndrojë dhjetë minuta pastaj e lani me ujë të nxehtë.

Këtë procedurë përsëriteni pesë herë, brenda 12 orësh puçrra do të zhduket.
Nëse keni infeksion më të madh, përsëriteni procedurën edhe ditën tjetër.

  Temat:
  Data: 13 Gusht 2017 15:10
  Autori: GazetaExpress
  • Djaloshi që vuan nga një sëmundje e rrallë që nuk e lejon të flejë gjumë

   Djaloshi që vuan nga një sëmundje e rrallë që nuk e lejon të flejë gjumë 0

  Të tjera