Kthehu lart

Çaji nga dardhat përmirëson shikimin dhe pastron veshkat

Çaji nga dardhat përmirëson shikimin dhe pastron veshkat GazetaExpress

Mjekësia popullore ruse është e njohur për recetat natyrale që trajtojnë shumë sëmundje.

Së fundmi është gjetur se çaj nga dardhat përmirëson shikimin dhe pastron veshkat.

Për këtë çaj nevojiten 3 dardha të prera në feta, të cilat zihen për 5 deri në 7 minuta.

Pasi të ketë vluar çaji largoni nga zjarri dhe hiqni copat e dardhës dhe pini 3 gota nga ky çaj në ditë.

Për tre deri në katër muaj do të hetoni që keni përmirësim në shikim dhe për ata që vuajnë nga sëmundjet e veshkave do të hetojnë se shëndeti i tyre do të fillojë të përmirësohet.

  Data: 11 Tetor 2017 04:49
  Autori: GazetaExpress
  • Arsyet se pse duhet të pini ujë të ngrohtë me xhenxhefil

   Arsyet se pse duhet të pini ujë të ngrohtë me xhenxhefil 0

  Të tjera