Kthehu lart

Zbulohet një tjetër konkurrente e "Dancing With The Stars"!

Zbulohet një tjetër konkurrente e "Dancing With The Stars"! GazetaExpress

Këngëtarja Mariza Ikonomi ka qenë pjesë e edicionit të 5-të të “Dancing With The Stars” dhe mesa duket do të jetë edhe në këtë edicion.

Ka qenë vetë Mariza, e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto nga vendi i provave me balerinin Jurgen Bala, duke zbuluar kështu se do të garojnë së bashku./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Mars 2018 21:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera