Kthehu lart

Yjet e estradës shkëlqyen në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar

Yjet e estradës shkëlqyen në dasmën e djalit të këngëtarit kosovar GazetaExpress

Shumë emra të njohur të skenës shqiptare ishin prezent në dasmën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu.

Në këtë gëzim familjar që kishte, Muhameti ka ftuar kolegët e tij, disa prej të cilëve nuk përtuan dhe e ‘kallën’ atmosferën.

Shyhrete Behluli, Blero, Afrona, Afrim Muçiqi, Meda dhe bashkëshortja e tij, Labinot Gashi ishin vetëm disa nga të ftuarit e mbrëmshëm, transmeton lajmi.

E si janë dukur ata, i keni në fotot më poshtë.    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Tetor 2017 10:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera