Kthehu lart

Vogëlushi i moderatores së njohur feston 3-vjetorin e lindjes!

Vogëlushi i moderatores së njohur feston 3-vjetorin e lindjes! GazetaExpress

Djali i moderatores së njohur shqiptare Hueyda El Saied ka festuar 3-vjetorin e lindjes.

Ka qenë vetë moderatorja, e cila ka publikuar në rrjete sociale foto ka festa e ditëlindjes e Gabrielit. Në këto foto e shohim vogëlushin mjaft të rritur dhe duke i ngjarë gjithnjë e më tepër nënës së tij./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 22:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera