Kthehu lart

Vin Veli ka gjetur të dashur të re, Bora Zemani shuan të gjitha dyshimet

Vin Veli ka gjetur të dashur të re, Bora Zemani shuan të gjitha dyshimet GazetaExpress

Pak ditë pas lajmeve se Bora Zemani dhe Vin Veli janë ndarë, u përhap me shpejtësi një lajm tjetër, ai që DJ-i njohur ishte kapur mat me dy vajza në një klub.

 E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Bora Zemani zbuloi edhe të vërtetën e atyre fotove.


Moderatorja u shpreh se vajzat në foto janë mikeshat e saj dhe Vin Velit dhe se lajmet nuk janë të vërteta.

“Këto lajmet që qarkullonin vërdallë që ishte kapur mat me dy femra nuk janë të vërteta sepse ato janë mikeshat tona”, u shpreh Bora.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Janar 2018 21:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera