Kthehu lart

Vetëm Anglelina Jolie mund të duket kaq e bukur edhe pse kockë e lëkurë

Vetëm Anglelina Jolie mund të duket kaq e bukur edhe pse kockë e lëkurë GazetaExpress

Një grua tjetër kockë e lëkurë, komentues të ndryshëm do shkruanin jo shumë fjalë të mira për të.

Por për Angelina Jolie edhe pse është dobësuar shumë, sërish mbetet njësoj e bukur.

Jolie është shfaqur në çmimet Critics Choice me një fustan të bardhë të markës, Ralph & Russso.


Nga e zeza e Golden Globes, Jolie ka guxuar duke u veshur me një fustan të bardhë, që tregonte më së miri sa shumë është dobësuar. Por edhe pse është bërë kockë e lëkurë Jolie shkëlqen gjithmonë.


Gjithsesi Jolie bën mirë të shtojë disa kile...

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 18:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera